Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Jak objednat kvalitní semínka značkových modelů

Objednat semínka kvalitních značkových odrůd přes internet je velice jednoduché,a některé Cannabis seed banky mají na svých stránkách dokonce i český překlad/Dutch Passion/

Návod na objednávku u Dutch Passion     Pro neznalé angličtiny, sepsal člen cannabio:

Tento návod slouží jen pro informaci, v žádném případě nikoho nenabádám k nákupu.
Takže tento návod je pro platbu cash (hotově) na stránkách

http://www.dutch-passion.nl/home.php?l=en

1.Vybrat v horní liště Outdoor či Indoor.

2.Po najetí nabídky vybrat ze dvou možností Regular (obyč.) nebo Feminised (feminizovaná) modelu o kterej je zájem a kliknout na tento nápis. Je to jedno, páč stejně najede nabídka obou forem.

3.V tabulce modelů vybrat ten o kterej je zájem a do kolonky, kde je u toho modelu 0 (nula) napsat počet balíčků (každej 10 semen). V první tabulce jsou obyč semínka tzn Regular. V tabulce pod ní sou Feminised. Po vybrání a napsání počtu kusů se uplně dole objeví v kolonce Subtotal, kolik euro bude potřeba.

4.Klikneme na „(Help: Payment in cash)“ u nápisu „Payment in cash (Help: Payment in cash)“ a zobrazí se instrukce, kde jsme nabádáni ke kompletnímu vyplnění objednacího formuláře. Uplně dole je pak velmi důležitá adresa na kterou posíláme vytištěnou objednávku i s hotovostí. Po opsání adresy nápovědu uzavřeme.

5.Označíme kolečko u nápisu „Payment in cash (Help: Payment in cash)“ a hned pod tím tlačítko Continue. V zápětí se objeví onen objednávkový formulář s automaticky vypsanou objednávkou i s celkovou sumou, kterou je nutno poslat.

6.V tomto formuláři poctivě vyplníme svoji adresu:
Name: jméno
Street: ulice
Postal code: PSČ
Town: město
Country: stát (czech republic , slovak republic)
E-mail: e-mail
a takto vyplněnou objednávku vytiskneme pomocí tlačítka Print (tisk).

7.Vytištěnou objednávku vložíme společně s částkou (v eurech) uvedenou v kolonce Total a odešleme doporučeně na předtím z nápovědy opsanou adresu.

 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos