Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Film o léku na rakovinu-odkaz

Film - Útěk před lékem - Rick Simpson

Konopí léčí rakovinu - "Run From The Cure" Rick Simpson příběh

http://www.youtube.com/watch?v=eMiM7d4SkGg

Konopí léčí rakovinu - "Run From The Cure" Rick Simpson příběh

Film vznikl v roce 2008. Pojednává o znovu nalezení konopí, jako léku na rakovinu Rickem Simpsonem.

Po vážném zranění hlavy v roce 1997, Rick Simpson hledal úlevu v jeho zdravotním stavu pomocí léčivého konopného oleje. Když zjistil, že jeho konopné oleje (s vysokou koncentrací THC) vyléčí rakovinu a jiné nemoci, snažil se podělit se s tímto poznatkem s co největším počtem lidí a mohl jim zdarma.

Když se tento příběh objevil na veřejnosti, dlouhá ruka zákona ho obvinila z držení a obchodování marihuanou!

Film je v původním znění s titulky.

Nemohu jen tak přecházet, že je popírán vědecky mnohonásobně ověřený fakt: Konopí je lék. Jako člen České lékařské společnosti JEP, který zná osobně celou řadu lidí, kterým konopí a jeho produkty pomohlo nebo zmírnilo projevy řady nemocí a úrazů, nemohu mlčet dvojnásob.
Konopí je lék a v řadě případů lék první volby, lék nadmíru účinný, levný, dostupný, bez nežádoucích účinků a nesmírně šetrný ke zdraví pacientů - i bez zásahu farmaceutických firem, a jen proto nesmí být lidem dostupný. Také kvůli nevzdělanosti - ale to se dá napravit, to není charakterová vada. Je zakázané jen proto, že někdo přijde o zisk. A to je cynické a nemravné.
Zvláště, když člověk znalý věci ví, kolik nevinných mrtvých a žalářovaných lidí plodí drogová válka. A kolik miliard to všechny na celém světě stojí. Chybí peníze na prevenci a léčbu, která je na rozdíl od represe efektivní i finančně a celospolečensky. Poměr veřejných výdajů je v tzv. demokratických zemích západního světa až 90:10 v neprospěch prevence a léčby.
Řada mých nejbližších přátel i velmi vzdělaných a ctěných kolegů se bojí přiznat, že celá tahle lež o konopí je řešitelná právně, sociálně, ekonomicky i vzdělanostně - i v rámci mezinárodního kontextu. Že situaci charakteristickou pro život ve lži nemůžeme změnit. Řada mých nejbližších přátel i velmi vzdělaných a ctěných kolegů si i přes výrok Ústavního soudu ČR myslí, že léčit sebe nebo druhé konopím je zakázané a trestné. Není. Garantuje to ústava, nejvyšší zákon země. Ale kdo dnes ctí ústavu? Celá řada zákonů a rozhodnutí ministrů je protiústavních. Bohužel stále nejsme právní stát.
Konopí může České republice navrátit ztracenou reputaci, přinést tisícům lidí na venkově práci, může povznést české lázeňství a především může dát milionům lidí i v okolních zemích účinný, levný a šetrný lék.
Věc je nutné řešit v rámci EU i OSN. Je-li vůle nezakrývat oči před pravdou.

Rakovinové nádory 

První experiment, který prokázal protinádorové účinky konopí, proběhl v roce 1974 v Medical College of Virginia za podpory americké vlády. Výzkum měl původně prokázat, že marihuana poškozuje imunitní systém. K velkému překvapení však místo toho objevil, že THC zpomaluje šíření tří druhů rakoviny u myší - plicní rakoviny, rakoviny prsu a virální leukémie - a prodloužila život pokusných zvířat o 36%.
Americká vláda výsledky výzkumu zatajila, ale v roce 1988 tým španělských vědců objevil, že THC selektivně navozuje programovanou smrt buněk rakovinových nádorů, aniž by se negativně zasáhly okolní zdravé buňky.

Rick Simpson

Rick Simpson 1.jpg

 


 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos