Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Žádost o změnu zákona ohledně Cannabisu

 

21. března 2008

Vážená paní zákonodárkyně, vážený pane zákonodárce

V letošním roce rozhodnete o podobě nového trestního zákoníku.
Žádáme Vás o schválení změn, které navrhujeme.
Nemůžeme se smířit s tím, že v naší zemi jsou lidé považováni za zločince jen proto, že se léčí konopím (marihuanou).
Tito lidé neučinili ani jeden ze skutků, které jsou v civilizovaném trestním právu hodny trestu: neublížili a nezpůsobili újmu druhým lidem a dalším živým bytostem nebo přírodě, neohrozili veřejné zdraví, bezpečnost státu, ochranu veřejné bezpečnosti a veřejného pořádku, nezpůsobili vznik trestných činů a nenarušili práva a svobody druhých lidí. Tito lidé se v souladu se znalostmi našich předků, osobní zkušeností i vědeckým poznáním léčí konopím (marihuanou). Pouze za to, že pěstují a ke své léčbě přechovávají konopí (marihuanu), jsou považováni za zločince.

Nemocní lidé se nemohou právně skrýt za tzv. malé množství drogy jako např. drogoví dealeři, protože potřebují množství mnohem větší. Nezneužívají konopí a mohou si ho zdarma vypěstovat sami. To je však v případě netechnického konopí trestné.

Navrhujeme vám znění zákona, které:

  1. nebude kriminalizovat nevinné občany  
  2. zlepší zdravotní stav obyvatel a sníží náklady na zdravotní péči
  3. sníží drogovou kriminalitu a veřejné výdaje na policii a soudnictví
  4. posílí drogovou prevenci a její věrohodnost u dětí a mládeže

V návrhu změny trestního zákona navrhujeme přiměřenou formu státní kontroly.

Verdikt Nejvyššího soudu ČR z ledna 2008 o beztrestnosti pěstování a držení konopí (marihuany) pro jeho terapeutické účinky
neznamená, že si daný člověk nejdříve neprojde martyriem policejního vyšetřování, než se prokáže, že pěstujete konopí pro jeho léčivý efekt.   

V příloze najdete dokumenty o porušení ústavy stávající i navrženou zákonnou úpravou TZ, návrh na změnu TZ a stručný výčet léčebných účinků konopí.

S úctou                                     77 signatářů

Kontaktní osoby:
Dušan Dvořák, Marie Zajícová a Luboš Smékal, Art Language o.s. www.artlanguage.org, Tylova 2, 772 00 Olomouc

převzato z www.konopijelek.cz 

 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos