Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Marihuana je skoro makrobiotická

MARIHUANA JE SKORO MAKROBIOTICKÁ ,autor:Jiří X. Doležal

Nový marihuanový skandál slavného sportovce, čtyřnásobného olympijského vítěze plavce Michaela Phelpse, ukazuje celou bídu protidrogové represe.

Co se vlastně stalo? Z našeho střízlivého a středoevropského úhlu pohledu se nestalo nic. Vůbec nic. Slavný sportovec mimo svou sportovní sezónu prostě zapařil na mejdanu a potáhl si z bongu. Tak jako si z bongu potáhnou stovky tisíc jiných mladých lidí na miliónech podobných mejdanů. Phelpse, takto sportovní idol americké mládeže, přitom však vyfotili z bulváru a jeho fotka s bongem obletěla svět. Následovalo zemětřesení.

Jeden z plavcových sponzorů, firma Kellogg‘s, známý výrobce cereálií, s plavcem neobnoví sponzorský kontrakt, protože jeho chování – ono kouření bongu – „se neslučuje s image firmy“. Firma evidentně zapomíná, že cereálie patří do toho trsu zdravé přírodní výživy, kterou právě konzumenti marihuany upřednostňují. Od Amerického plaveckého svazu dostal navíc trest v podobě tříměsíčního zákazu startu a ještě přijde o další finance od sponzorů – organizace USA Swimming ho totiž v tomto období nebude vůbec podporovat.

Přitom kdyby si ten samý sportovec dal na tom samém mejdanu pořádnou sklenici tvrdé drogy – kořalky – nedělo by se VŮBEC NIC, i když ta kořalka je řádově nebezpečnější než marihuana. Drogová prevence prostě nestojí na racionálních, ale čistě magických základech.

 

 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos