Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Konopný Ombudsman

                      

Vítejte všichni příznivci Marihuany, zvláště pak Vy, kdo jste se kvůli pěstování či užívání této rostliny dostali do střetu s nevhodně formulovaným zákonem
O drogách. Zdraví Vás

 

Kontakt: Marek Jehlička
e-mail: marek.jehlicka@volny.cz
mobil: 0602/820 736

Tento institut byl založen z aktuální a nezbytné potřeby pomáhat všem slušným lidem, kteří se stali obětí krátkozraké protidrogové represe a hrozí jim nálepka zločince jen proto, že stávající zákon neumí rozlišit drogy podle jejich dopadů na uživatele a společnost a nedefinuje konkrétní množství drogy, jehož držení je trestné. Konopný ombudsman se domnívá, že zákon o drogách z těchto důvodů neplní svoji morální funkci, kterou by měl ve společnosti zastávat a je v tomto ohledu kontraproduktivní. A to zejména proto, že trestá občany, kteří se nedopustili zločinu (uživatelé marihuany - nejsou společnosti nebezpeční) podle stejných paragrafů (§ 187 - nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů) jako ty, kteří se zločinu dopustili (dealeři a výrobci pervitinu, heroinu a dalších smrtonosných drog - jsou společnosti nebezpeční).

ČINNOST OMBUDSMANA:

 

 

 1. Žádám prezidenta republiky o udělení milosti pro všechny uživatele Marihuany, kteří jsou trestně či soudně stíháni za to, že:

  - vypěstovali Marihuanu pro osobní potřebu (cca 12 a méně rostlin)
  - kouřili Marihuanu se svými přáteli
  - drželi "větší než malé" množství Marihuany
 2. Vedu evidenci všech osob, které se v souvislosti s Marihuanou staly obětí špatné formulace zákona O drogách
 3. Nabízím možnost zveřejnění zvláště křiklavých případů příkoří a nespravedlnosti napáchané legislativními nedostatky na slušných lidech (např. těch, kteří Marihuanu používají k vlastnímu léčení)
 4. Spolupracuji s několika poslanci Parlamentu ČR na možnostech legislativních změn ve prospěch pěstování a držení omezeného množství Marihuany pro osobní potřebu a pro lékařské účely. K tomuto účelu mimo jiné slouží i databáze postižených osob, která se ukázala být vhodným argumentem potřebnosti legislativních změn.
 5. Bojuji všemi mě dostupnými prostředky za vítězství zdravého rozumu nad společenskými dogmaty, jejichž příčinou je nízká informovanost společnosti o drogách.

CO POTŘEBUJI K PODÁNÍ ŽÁDOSTI O MILOST:

Jméno, příjmení, věk, rodné číslo, adresu, telefon či e-mail, číslo Vašeho trestního či soudního spisu, co nejpodrobnější popis Vašeho příběhu (čeho jste se dopustili, za jakých okolností, jak a kdy jste byli zadrženi, kdy a jak probíhalo či probíhá vyšetřování, jak se k vám policisté chovali, v jakém stádiu je nyní vaše kauza - sděleno obvinění, vyšetřování, obžaloba, soud...) Nezapomeňte uvést kdo vás vyšetřoval (obvinil, obžaloval, odsoudil) Pokud souhlasíte s tím, aby Vaše jméno bylo kromě databáze (která slouží jen pro jednání s poslanci a vládními úředníky) zveřejněno v tisku či na internetu, připojte prosím Váš souhlas. V opačném případě mi sdělte, jak mohu váš příběh zveřejnit (křestní jméno a první písmeno příjmení, iniciály, anonymně)

Odkaz: http://marihuana.8m.com/

     

 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos