Bruchos Cannabis seeds

Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Cannabisu

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

ENcyklopedie PSYchotropních ROstlin

Cannabis Seeds

Konopí léčí.Otevíráme Konopnou apatyku.

Konopí léčí.
Otevíráme Konopnou apatyku.

Konopí je lék

Od září 2009 legalizujeme pro pacienty léčivé konopí a otevíráme v Praze na Žižkově v galerii Jaroslavy Moserové Ateliéru ALF specializovanou Konopnou apatyku královny koloběžky české. V souladu s Ústavou.

Trocha historie ke vzniku Konopné apatyky nezaškodí.
Od roku 2000 autor Konopí je lék bez jakékoli pozitivní odezvy žádal ministerstvo zdravotnictví o povolení k výzkumu léčebných účinků konopí.
Na Velký pátek s příchodem jara 21. března 2008 jsme spustili web Konopí je lék a odkázali na obdobný název práce týmu Prof. Jana Kabelíka z Univerzity Palackého v Olomouci z počátku padesátých let minulého století.
Řekli jsme, co chceme a ukázali na ty, kteří jen kvůli vlastní nevzdělanosti nebo penězům z drogové války ohlupují veřejnost a působí škody.

Bylo nás 77, kdo jsme 21. března 2008 podali žádost do parlamentu a navrhli konkrétní změnu zákona. Podpořilo nás 2500 lidí. Z výrazných osobností se k naší iniciativě připojili lékařka a exrektorka Univerzity Palackého v Olomouci Prof. MUDr. et PhDr. Jana Mačáková, CSc., Prof. RNDr. Lumír Ondřej Hanuš, Dr.Sc., Dr.h.c. z Hebrejské univerzity, ředitelka Ekologického institutu Veronica v Brně RNDr. Yvonna Gaillyová, CSc., odborník na kvalitu v zemědělství Doc. Ing. Luboš Babička, CSc. z České zemědělské univerzity v Praze a řada dalších. Ze zahraničí nám kromě nevládních organizací vyjádřili podporu například profesoři Albert Hofmann z Basileje a Michal Nerad z Amsterodamu.

Průběžně jsme v sekci Aktuality komentovali ohlupování veřejnosti, ukazovali na klíčové podvodníky a dodávali naději odkazy na nové výzkumy léčby konopím.

Zveřejnili jsme seznam odborné literatury se základními údaji, kde konopí pomáhá, zveřejnili jsme poznatky pacientů se samoléčbou konopím a přípravou jednotlivých konopných produktů, získali jsme práva ke zveřejnění klíčových pasáží odborných titulů Marihuana zakázaná medicína z nakladatelství Cad Pres a Konopí, konopné drogy z nakladatelství Grada. Obsah webu Konopí je lék je v datové podobě k dispozici čtenářům Národní knihovny.

Zveřejnili jsme také odstrašující případ neodborné literatury ohlupující dokonce budoucí lékaře: skripta Obecná farmakologie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy © Jiřina Martínková, Jaroslav Chládek, Stanislav Mičuda, Jolana Cermanová, Jiří Grim, Recenze: Prof. MUDr. Vojtěch Grossmann, první vydání 2001, ISBN 80-902883-4-0. Nebylo se vlastně proč divit bludům. Skripta byla vydána za podpory farmaceutických firem Jansen – Cilag a Pliva – Lachema.

V roce 2009 jsme zahájili jednání o výzkumné spolupráci s odborníky z univerzit bez ohledu na vyjádření ministerstva, zahájili jsme s partnery z Bohemiany a Legalizace velmi úspěšnou akci Konopná semínka seniorům a oznámili otevření Konopné apatyky. Legalizujeme.

Dušan Dvořák, autor Konopí je lék
Dne 6. července 2009

 

 
Na tomto webu můžete nalézt patřičné informace nejen o Konopí .Veškeré informace zde uvedené jsou informačního charakteru.Děkuji společnosti webgarden pro umožnění vytvoření těchto web stránek.Doufám,že se vám bude na těchto stránkách líbit,a že zde získáte spousta cenných informací nejen o Cannabisu.S pozdravem Bruchos/děkuji za podporu všem uživatelům těchto stránek,doufám,že se mi alespon trochu podařilo uskutečnit mé představy o těchto stránkách,i když vím,že Bruchos Cannabis seeds stránky budou chtít do budoucna rapidně zlepšit vzhled a celkovou orientovanost a přehlednost...každopádně mockrát děkuji všem návštěvníkům,kteří tyhle stránky svými návštěvami i hlasy neustále podporují.Ještě jednou díky.Budu se snažit Bruchos Cannabis Seeds vylepšit...s pozdravem Bruchos